PVC frigorifer Magnet & Magnet makinë

PVC frigorifer Magnet & Magnet makinë

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $ 0,01-2 / Copë
 • Min.urdhër Sasia: 500-1000 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000000 Copë / copë në muaj
 • Port: Ningbo, Shanghai
 • Termat pagesës: L / C, T / T, West Union, Paypal, ALI TRADE sigurimin e
 • : Produktet e përshtatur
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Custom Vinyl afishe

  Lloj si stickers, por ju mund të lëvizin rreth tyre! Stick'em në frigorifer, makinë, apo ndonjë gjë metalike tuaj magnetike! Ne jemi te specializuar në magnet promovuese të dizajnuara për të rritur awesomeness markë. Ata janë të përsosur për giveaways panair!

  Ne gjithashtu mund të shtoni kupolë në sipërfaqe për të krijuar kube magnet frigorifer për ju.

  Të gjitha produktet mund të jenë përshtatur për kërkesën tuaj.

  Get markë tuaj reklamohen në frigorifer apo në makinë tani! 

  CILËSISË TEKNOLOGJIA MATERIAL APLIKACION
  * Strong rëndë në natyrë përdorimi vinyl, prova e ujit dhe prova UV * Silk shtypjen Screen * Prova Vinyl-ujë, prova UV * Magnet makinë
  * Shtypjen gjallë image * Shtypjen UV * Paper + petëzim - ekonomike * Magnet Fridge
  * Magnet të fortë kapem * Për t'u ngjyrosur Precise * doming * Çdo sipërfaqe me hekur
  * Vdesin prerë Accurate & printing * Emboss * DE-Emboss * Vinyl metalike
  * Paketa Profesionale * Die prerë * Petë Metal
  * Look 3D premium dispozicion * Doming * Vinyl reflektues
  * Pullë Hot * Vinyl Hologram
  * Numri i përshtatur serial * Vinyl Glitter
  * Ink shtypura në mënyrë të barabartë * Kapen vinyl statike
  * Clean & Pluhuri sipërfaqe të lirë * Afishe Paper
  * Shkelqim ose mat petëzim / llak * Bojë krom (optional)
  * Bojë glitter (optional)
  * Magnet gome - trashësi 0.3 ~ 1.5mm

  PROCESI I PRODHIMIT

  12343123

   

  Si për të porositur produkte të përshtatur

  Produktet përshtatur urdhërojë proces:

  1.customer dërgoni vepra arti, madhësia, Qty të shitjes konsulent tonë
  2.consultant çmimeve quote  
  3.customer çmim të konfirmojë dhe të bëjë 30 ~ 50% e depozitave
  4.consultant dërgoni dëshmi dixhitale
  5.Customer Konfirmo dhe të fillojë prodhimin ose të bëjë mostër
  6.Consultant të dërguar produktet e përfunduara foto të klientit
  7.Customer bërë pjesën tjetër të pagesës
  8.Deliver.

  RRETH NESH

  ) W1P0A79FD72L24CB] IF`TW  51FNAEUTS87CNJ $ HE @ XGVIS  IMG_4421

  123  456  789

  123456789


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !