Elektron-formë gjemb

Elektron-formë gjemb

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $ 0,01-2 / Copë
 • Min.urdhër Sasia: 500-1000 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000000 Copë / copë në muaj
 • Port: Ningbo, Shanghai
 • Termat pagesës: L / C, T / T, West Union, Paypal, ALI TRADE sigurimin e
 • : Produktet e përshtatur
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Elektron-formuar afishe (Nickel Sticker)

  Elektron-formuar afishe mund të jenë në dizajne të ndryshme.

  Ajo mund të kthehet harton komplikuara në stickers metalike metalike hollowed. Ajo ka një hollë, fleksibël, sy metalike. Mund të aplikohet në sipërfaqe të lakuar.

  Të gjitha prodhimet janë përshtatur

  CILËSISË TEKNOLOGJIA MATERIAL APLIKACION
  * Strong rëndë në natyrë përdorimi vinyl, prova e ujit dhe prova UV * Electron-formë * Bakri dhe nikel veshja * Makinë Electron-formuar afishe (afishe nikel)
  * A mund të zgjasë 5`7 Y * Multi-color: silver krom shkëlqim, saten argjendi, ari shkëlqim, saten ari, bakër e kuqe, krom blu, krom e kuqe, me shkëlqim i zi * 100% nikel * Dritare Electron-formuar ngjitëse (ngjitëse nikel)
  * Ngjitës të fortë * Për t'u ngjyrosur Precise * 3M ngjitës (3M7533 & 3M 468) * Laptop Electron-formuar ngjitëse (ngjitëse nikel)
  * 3M ngjitës i disponueshëm (opsionale) * Emboss & DE-stampoj * Promovimi Electron-formuar afishe (afishe nikel)
  * Vdesin prerë Accurate & printing * Background hollowed * Laptop Electron-formuar ngjitëse (ngjitëse nikel)
  * Paketa Profesionale * Die prerë * Frigorifer Electron-formuar afishe (afishe nikel)
  * Look 3D premium * Shtypura në letër mbrapa ( optional)  * Folësi Electron-formuar afishe (afishe nikel)
  * Clean & Pluhuri sipërfaqe të lirë * Makinë logo Electron-formuar afishe (afishe nikel)
  * Nuk ka Scratch, pa pluhur * Pajisje sportive Electron-formuar afishe (afishe nikel)
  * Mallrave në natyrë Electron-formuar afishe (afishe nikel)
  * Dekoratë Electron-formuar afishe (afishe nikel)
  * Shenja paralajmëruese Electron-formuar afishe (afishe nikel)
  * Cellphone Electron-formuar afishe (afishe nikel)

  PROCESI I PRODHIMIT

  132852963

  Si për të porositur produkte të përshtatur

  Produktet përshtatur urdhërojë proces:

  1.customer dërgoni vepra arti, madhësia, Qty të shitjes konsulent tonë
  2.consultant çmimeve quote  
  3.customer çmim të konfirmojë dhe të bëjë 30 ~ 50% e depozitave
  4.consultant dërgoni dëshmi dixhitale
  5.Customer Konfirmo dhe të fillojë prodhimin ose të bëjë mostër
  6.Consultant të dërguar produktet e përfunduara foto të klientit
  7.Customer bërë pjesën tjetër të pagesës
  8.Deliver.

  RRETH NESH

  ) W1P0A79FD72L24CB] IF`TW  51FNAEUTS87CNJ $ HE @ XGVIS  IMG_4421

  123  456  789

  123456789


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !