Badge & Emblem

Badge & Emblem

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $ 0,01-2 / Copë
 • Min.urdhër Sasia: 500-1000 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000000 Copë / copë në muaj
 • Port: Ningbo, Shanghai
 • Termat pagesës: L / C, T / T, West Union, Paypal, ALI TRADE sigurimin e
 • : Produktet e përshtatur
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Badge & Emblem

  Shënjat dhe emblemat vijnë në të gjitha formave, stileve dhe madhësive. Bërë zakonisht nga plastike (ABS), aliazh zink, ose alumin.

  Ato janë mënyrë e madhe për të bërë logon tuaj apo imazhit të dal dhe të duken stilit të lartë.

  Të gjitha prodhimet janë përshtatur 

  CILËSISË TEKNOLOGJIA MATERIAL APLIKACION
  * Strong rëndë në natyrë përdorimi vinyl, prova e ujit dhe prova UV * Silk shtypjen Screen * Distinktiv alumini dhe emblema * simbol aliazh zink metalik & emblemë * Simbol makinave & emblemë
  * A mund të zgjasë 5`7 Vite * Për t'u ngjyrosur Precise * Simbol ABS plastike dhe stema * Simbol makinave & emblemë
  * Ngjitës të fortë * Chrome argjendi me shkëlqim, saten argjendi, argjendi antike, ari shkëlqim, ari saten, ari antike, bakri e kuqe, bakrit antike të kuqe, ngjyrë armë etj * Nikel distinktiv & emblemë * Simbol laptop & emblemë
  * 3M ngjitës i disponueshëm (opsionale) * Brushed argjendi, ari Brushed * Chrome distinktiv & emblemë * Simbol promovimin & emblemë
  * Vdesin prerë Accurate & printing * Doming * Hekuri * Simbol laptop & emblemë
  * Paketa Profesionale * Emboss & DE-stampoj * Simbol frigorifer & emblemë
  * Look 3D premium * Punching & Die cast * Simbol folës & emblemë
  * Injeksion plastike * Simbol makinë logo dhe emblemë
  * Pullë Hot * Simbol pajisje sportive dhe stema
  * Numri i përshtatur serial * Mallra në natyrë badge & emblemë
  * Shtypura në letër mbrapa ( optional)  * Simbol dekoratë & emblemë
  * Clean & Pluhuri sipërfaqe të lirë * Shenja paralajmëruese badge & emblemë
  * Nuk ka Scratch, pa pluhur

  PROCESI I PRODHIMIT

  wqjkfdhekf

  ddnzkc54

  Si për të porositur produkte të përshtatur

  Produktet përshtatur urdhërojë proces:

  1.customer dërgoni vepra arti, madhësia, Qty të shitjes konsulent tonë
  2.consultant çmimeve quote  
  3.customer çmim të konfirmojë dhe të bëjë 30 ~ 50% e depozitave
  4.consultant dërgoni dëshmi dixhitale
  5.Customer Konfirmo dhe të fillojë prodhimin ose të bëjë mostër
  6.Consultant të dërguar produktet e përfunduara foto të klientit
  7.Customer bërë pjesën tjetër të pagesës
  8.Deliver.

  RRETH NESH

  ) W1P0A79FD72L24CB] IF`TW  51FNAEUTS87CNJ $ HE @ XGVIS  IMG_4421

  123  456  789

  123456789


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !