ПВЦ фрижидер Магнет & автомобил Магнет

ПВЦ фрижидер Магнет & автомобил Магнет

Краток опис:


 • ФОБ Цена: US $ 0,01 - 2 / парче
 • Мин.нарачката Количина: 500-1000 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Ningbo, Шангај
 • Начин на плаќање: L / C, T / T, WEST UNION, PayPal, Али ТРГОВСКИ ОСИГУРУВАЊЕ
 • : Кориснички производи
 • детали за производот

  Тагови производ

  Прилагодено винил налепница

  Како вид на налепници, но можете да ги движите наоколу! Stick'em на вашиот фрижидер, автомобил, или нешто магнетни метални! Ние сме специјализирани во промотивни магнети со цел да се зголеми бренд awesomeness. Тие се перфектни за саем рекламирање материјали!

  Ние, исто така може да додадете купола на површината за да се создаде купола фрижидер магнет за вас.

  Сите производи можат да бидат прилагодени на вашето барање.

  Земете ја вашата марка рекламира на фрижидер или на автомобили сега! 

  КВАЛИТЕТ ТЕХНОЛОГИЈА МАТЕРИЈАЛ ПРИМЕНА
  * Силен тешки надворешна употреба винил, водоотпорен и УВ доказ * Свила екран печатење * Винил-вода доказ, УВ доказ * Автомобил магнет
  * Живописни печатење на слики * УВ печатење * Книга + каширане - економичен * Фрижидер магнет
  * Силен магнет држат * Прецизирај боење * doming * Секоја површина со железо
  * Точната умре сечење и печатење * * ЕМБОС DE-ЕМБОС * Металик винил
  * Професионални пакет * Die намалување * Метал фолија
  * 3D изглед премија на располагање * Doming * Рефлексија винил
  * Топла печат * Холограма винил
  * Кориснички сериски број * Сјајот винил
  * Рамномерно мастило печатени * Статични приврзуваат винил
  * Чист и прашина слободна површина * Хартија налепница
  * Сјајна или мат каширане / лак * Хром мастило (опционално)
  * Сјајот мастило (опционално)
  * Магнет гума - дебелина 0,3 ~ 1.5mm

  PRODUCTIONPROCESS

  12343123

   

  Како да порачате кориснички производи

  кориснички производи нареди процес:

  1.customer испрати уметнички дела, големина, количество на нашиот консултант
  2.consultant цитат цена  
  3.customer потврди цена и да се направи 30 ~ 50% депозит
  4.consultant испраќање на дигитални доказ
  5.Customer Потврди и да почне производство или направи примерок
  6.Consultant испрати готови производи слика на клиент
  7.Customer направи остатокот плаќање
  8.Deliver.

  ЗА НАС

  ) W1P0A79FD72L24CB] IF`TW  51FNAEUTS87CNJ $ Н.Е. @ XGVIS  IMG_4421

  123  456  789

  123456789


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !