Значка Амблем &

Значка Амблем &

Краток опис:


 • ФОБ Цена: US $ 0,01 - 2 / парче
 • Мин.нарачката Количина: 500-1000 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Ningbo, Шангај
 • Начин на плаќање: L / C, T / T, WEST UNION, PayPal, Али ТРГОВСКИ ОСИГУРУВАЊЕ
 • : Кориснички производи
 • детали за производот

  Тагови производ

  Значка & Emblem

  Значки и амблеми доаѓаат во сите облици, стилови и големини. Обично направени од пластика (ABS), цинк легура, или алуминиум.

  Тие се одличен начин да се направи вашето лого или слика стојат надвор и да изгледа елегантен.

  Сите производи се прилагодени 

  КВАЛИТЕТ ТЕХНОЛОГИЈА МАТЕРИЈАЛ ПРИМЕНА
  * Силен тешки надворешна употреба винил, водоотпорен и УВ доказ * Свила екран печатење * Алуминиумска значка и амблем * цинк легура метал значка и амблем * Автомобил значка и амблем
  * Може да трае 5`7 Години * Прецизирај боење * ABS пластика значка и амблем * Автомобил значка и амблем
  * Силен Лепливи * Хром сјајна сребрена, сатен сребро, антички сребрен, сјајна злато, сатен злато, антички злато, бакар црвена, антички бакар црвена, боја пиштол итн * Никел значка и амблем * Лаптоп значка и амблем
  * Уред 3M лепак (опционално) * Брусен сребро, бранеа злато * Хром значка и амблем * Промоција значка и амблем
  * Точната умре сечење и печатење * Doming * железо * Лаптоп значка и амблем
  * Професионални пакет * ЕМБОС & DE-ЕМБОС * Фрижидер значка и амблем
  * 3D врвен изглед * Удирање и умре фрлија * Значка звучници и амблем
  * Пластични инекција * Машина логото значка и амблем
  * Топла печат * Спортска опрема значка и амблем
  * Кориснички сериски број * Отворено стоки значка и амблем
  * Печатење на хартија назад ( не е задолжително)  * Декорација значка и амблем
  * Чист и прашина слободна површина * Знаци на предупредување значка и амблем
  * Не нула, нема прашина

  PRODUCTIONPROCESS

  wqjkfdhekf

  ddnzkc54

  Како да порачате кориснички производи

  кориснички производи нареди процес:

  1.customer испрати уметнички дела, големина, количество на нашиот консултант
  2.consultant цитат цена  
  3.customer потврди цена и да се направи 30 ~ 50% депозит
  4.consultant испраќање на дигитални доказ
  5.Customer Потврди и да почне производство или направи примерок
  6.Consultant испрати готови производи слика на клиент
  7.Customer направи остатокот плаќање
  8.Deliver.

  ЗА НАС

  ) W1P0A79FD72L24CB] IF`TW  51FNAEUTS87CNJ $ Н.Е. @ XGVIS  IMG_4421

  123  456  789

  123456789


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !