• ico01

  Ние сме развиени 1000 на designs.We имаме тим на дизајнери кои чекаат да се слушне вашата requirements.Just ги споделите со нас она што ви треба, што е тоа е се користи за, и кога ви треба од страна, и ние ќе добие право на него!

 • ico02

  Со цел да се развие совршен налепница за вас нашите налепница експерти ќе работат тесно со вашиот тим да бидете сигурни дека дизајнот се совпаѓа со крајот result.With повеќе од 20 години искуство, ние ќе го направите ова ефикасно и effectively.You може да смета на нас!

 • ico03

  Испорачување на проектот за нас не е само за вас испраќање на shipment.Our цел е да бидете сигурни дека вашата ФИНА резултат се случи исто како што замислував неа.Ние ветуваат дека ќе ги испорача добра, брза, и сигурни резултати во текот на секоја фаза на проектот.

Во уште поголема, налепници се нашата страст.

Големите, малите, смешен оние, кои се сериозни, Ние го направи тоа all.Need нешто никогаш не го направи пред тоа? Го предаде на us.As индустрија ветерани со над 25 години искуство, таму се речиси и да нема налепници не сме направиле .

Ние нудиме широк спектар на материјали и специјални технологии за да изберете from.Just контактирајте го нашиот налепница добрите и тие ќе maksure ќе го добиете совршен налепници ви треба, и сакаат.

Прочитај повеќе

Избрана Производи

Нашите Последни проектот

Сведоштво на клиентите

 • Имам работено со Миранда Ванг од 2009 година, таа ја покажа време и време повторно нејзиниот вистински интегритет и силна желба да ми служи како лојален клиент и испорачува производи на време и на буџетот. Јас сесрдно ќе ве охрабруваме да се овозможи Миранда можност да ја покажат на вас лично како таа и нејзиниот тим може да биде во можност да ви помогне да се извор на решенија за вашиот ЛУКРАТИВНА. Јас би бил многу среќен да комуницира со вас лично да се потврди мојата препорака
  Имам работено со Миранда Ванг од 2009 година, таа ја покажа време и време повторно нејзиниот вистински интегритет и силна желба да ми служи како лојален клиент и испорачува производи на време и на буџетот. Јас сесрдно ќе ве охрабруваме да се овозможи Миранда можност да ја покажат на вас лично како таа и нејзиниот тим може да биде во можност да ви помогне да се извор на решенија за вашиот ЛУКРАТИВНА. Јас би бил многу среќен да комуницира со вас лично да се потврди мојата препорака
  Ешли - Clipex
 • Квалитетот никогаш не е случајно. Тоа е резултат на интелигентни напор. Имам познати Миранда за некое време сега и неа и нејзиниот тим на уште поголем пример за сето она што го барате во кинески производител способен. Горд сум да им се јавам
  Квалитетот никогаш не е случајно. Тоа е резултат на интелигентни напор. Имам познати Миранда за некое време сега и неа и нејзиниот тим на уште поголем пример за сето она што го барате во кинески производител способен. Горд сум да ги нарекуваат "доверлив моите партнери"
  Абдел - Eastheimer меѓународни во Хонг Конг
 • Сум работел со Миранда на различни проекти во текот на изминатите неколку години и јас навистина може да се каже дека таа не е само задоволство да се работи со, но една од најпознатите вклучен и ефикасни професионалци сум се среќаваме. Без разлика дали се работи со неа директно во тим или дали ќе се работи со неа во својство на извори / купување, таа добива работи направено и секогаш ни се чини да се излезе со иновативен начин за да се добие минатото проблем. Силно препорачувам да работи со Миранда и може да гарантира занимаваат со неа или компанијата ќе биде мазна и кавга-бесплатно искуство.
  Сум работел со Миранда на различни проекти во текот на изминатите неколку години и јас навистина може да се каже дека таа не е само задоволство да се работи со, но една од најпознатите вклучен и ефикасни професионалци сум се среќаваме. Без разлика дали се работи со неа директно во тим или дали ќе се работи со неа во својство на извори / купување, таа добива работи направено и секогаш ни се чини да се излезе со иновативен начин за да се добие минатото проблем. Силно препорачувам да работи со Миранда и може да гарантира занимаваат со неа или компанијата ќе биде мазна и кавга-бесплатно искуство.
  Роб - Rosement ДОО
WhatsApp Online Chat !