vinyl decal

vinyl decal

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $ 0,01-2 / Copë
 • Min.urdhër Sasia: 500-1000 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000000 Copë / copë në muaj
 • Port: Ningbo, Shanghai
 • Termat pagesës: L / C, T / T, West Union, Paypal, ALI TRADE sigurimin e
 • : Produktet e përshtatur
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Custom Vinyl afishe

  Vinyl Decals janë bërë kryesisht nga vinyl cilësi të lartë, të cilat i përdorin prerë përbetuar ose vdesin prerë teknologji të prerë, dhe pastaj hiqni materialin e mbeturinave për të krijuar pamjen uritur dhe të shtrenjta.

  Sipërfaqja afishe është i petëzuar me film të hollë transparente për të ndihmuar ju të transferuar decal nga letër mbrapa për të nënshtrojë ju doni të rrinë shumë lehtë.

  Decals can be created in simple or full color, simple or complicated shape. It looks more fancy than just a sticker but can be applied as simple as a sticker.

  Të gjitha produktet mund të personalizohet sipas kërkesës tuaj. 

  CILËSISË TEKNOLOGJIA MATERIAL APLIKACION
  * Strong rëndë në natyrë përdorimi vinyl, prova e ujit dhe prova UV * Silk shtypjen Screen * Vinyl White * Gjemb makinë
  * A mund të zgjasë 5`7 Y (optional) * Shtypjen UV * Vinyl transparent * Afishe parakolp
  * Ngjitës të fortë * Për t'u ngjyrosur Precise * Vinyl metalike * Afishe dritare
  * Nuk ka shenjë ngjitës pas largimit * Emboss * DE-Emboss * Petë Metal * Afishe reflektues
  * 3M ngjitës i disponueshëm (opsionale) * Doming * Vinyl reflektues * Afishe laptop
  * Vdesin prerë Accurate * Shtypjen anë të dyfishtë * Vinyl Hologram * Afishe promovimin
  * Paketa Profesionale * Pullë Hot * Vinyl Glitter * Afishe laptop
  * Numri i përshtatur serial * Kapen vinyl statike * Afishe frigorifer
  * Shtypura në letër mbrapa (optional) * Afishe Paper * Afishe folës
  * Ink shtypura në mënyrë të barabartë * Bojë krom (optional) * Makinë logo gjemb
  * Clean & Pluhuri sipërfaqe të lirë * Bojë glitter (optional) * Pajisje sportive
  * Shkelqim ose mat petëzim / llak * mallrave në natyrë
  * Gjemb mur
  * Afishe dekoratë
  * shenja paralajmëruese

  PROCESI I PRODHIMIT

  Si për të porositur produkte të përshtatur

  Produktet përshtatur urdhërojë proces:

  1.customer dërgoni vepra arti, madhësia, Qty të shitjes konsulent tonë
  2.consultant çmimeve quote  
  3.customer çmim të konfirmojë dhe të bëjë 30 ~ 50% e depozitave
  4.consultant dërgoni dëshmi dixhitale
  5.Customer Konfirmo dhe të fillojë prodhimin ose të bëjë mostër
  6.Consultant të dërguar produktet e përfunduara foto të klientit
  7.Customer bërë pjesën tjetër të pagesës
  8.Deliver.

  RRETH NESH

  ) W1P0A79FD72L24CB] IF`TW  51FNAEUTS87CNJ $ HE @ XGVIS  IMG_4421

   

  123  456  789

  123456789


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !