Metal Sticker & Metal Nameplate

Metal Sticker & Metal Nameplate

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $ 0,01-2 / Copë
 • Min.urdhër Sasia: 500-1000 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000000 Copë / copë në muaj
 • Port: Ningbo, Shanghai
 • Termat pagesës: L / C, T / T, West Union, Paypal, ALI TRADE sigurimin e
 • : Produktet e përshtatur
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Custom gjemb Metal & nameplate

  Nëse ju doni diçka që zgjat kohë të gjatë, ka një të ndjehen premium, dhe kërkojnë imazhe me rezolucion të lartë, atëherë Metal Sticker & Metal Nameplate  janë një mundësi e madhe për t'u marrë parasysh.

  Made from a variety material, Metal sticker and Metal Nameplate can be used for packaging,decoration, promotions,and advertising.

  Të gjitha produktet mund të personalizohet sipas kërkesës tuaj. 

  CILËSISË TEKNOLOGJIA MATERIAL APLIKACION
  * Strong rëndë në natyrë përdorimi vinyl, prova e ujit dhe prova UV * Silk shtypjen Screen * Afishe alumini * car metal sticker& Metal Nameplate
  * A mund të zgjasë 5`7 Y * Shtypjen UV * Afishe Elektro-formuar * Gjemb metali dritare & Metal Nameplate
  * Ngjitës të fortë * Multi-color:  silver krom shkëlqim, saten argjendi, argjendi antike,  ari shkëlqim, saten ari, antike ari, bakër e kuqe, bakrit antike të kuqe, ngjyrë armë etj * Zink afishe aliazh metalik * Gjemb laptop metalike & Metal Nameplate
  * 3M ngjitës i disponueshëm (opsionale) * Brushed argjendi, ari Brush * Afishe Nikel * Gjemb metali promovimin & Metal Nameplate
  * Vdesin prerë Accurate & printing * Për t'u ngjyrosur Precise * Afishe Chrome * Gjemb laptop metalike & Metal Nameplate
  * Paketa Profesionale * Doming * Gjemb frigorifer metalike & Metal Nameplate
  * Look 3D premium * Emboss & DE-stampoj * Gjemb Folësi metalike & Metal Nameplate
  * Punching & Die cast * Afishe makinë logo metalike & Metal Nameplate
  * Die prerë * Afishe Pajisje sportive metalike & Metal Nameplate
  * Pullë Hot * Afishe mallrave në natyrë metalike & Metal Nameplate
  * Numri i përshtatur serial * Afishe stolisje metali & Metal Nameplate
  * Shtypura në letër mbrapa ( optional) * Afishe shenja paralajmëruese metalike & Metal Nameplate
  * Ink shtypura në mënyrë të barabartë
  * Clean & Pluhuri sipërfaqe të lirë
  * Nuk ka Scratch, pa pluhur

  PROCESI I PRODHIMIT

  kube

  Si për të porositur produkte të përshtatur

  Produktet përshtatur urdhërojë proces:

  1.customer dërgoni vepra arti, madhësia, Qty të shitjes konsulent tonë
  2.consultant çmimeve quote  
  3.customer çmim të konfirmojë dhe të bëjë 30 ~ 50% e depozitave
  4.consultant dërgoni dëshmi dixhitale
  5.Customer Konfirmo dhe të fillojë prodhimin ose të bëjë mostër
  6.Consultant të dërguar produktet e përfunduara foto të klientit
  7.Customer bërë pjesën tjetër të pagesës
  8.Deliver.

  RRETH NESH

  ) W1P0A79FD72L24CB] IF`TW  51FNAEUTS87CNJ $ HE @ XGVIS  IMG_4421

  123  456  789

  123456789


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !