Dome afishe PU ose sticker Epoxy

Dome afishe PU ose sticker Epoxy

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $ 0,01-2 / Copë
 • Min.urdhër Sasia: 500-1000 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000000 Copë / copë në muaj
 • Port: Ningbo, Shanghai
 • Termat pagesës: L / C, T / T, West Union, Paypal, ALI TRADE sigurimin e
 • : Produktet e përshtatur
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Custom  gjemb Metal & nameplate

  Stickers kube  kanë aftësinë për të dalë jashtë nga pjesa tjetër. Cilësia e imazhit dhe rezistent zeroja pronat sigurohuni që afishe juaj kube qëndron kërkuar vetëm mënyrë që ju dëshironi që ajo të.

  Stickers Dome janë ideale janë të fërkimit në makina, pajisje në shtëpi, makina, dhe muret. Ne kemi rrëshirë epoxy dhe pu material rrëshirë për të kënaqur nevojat tuaja të ndryshme. Rrëshirë PU mund të zgjasë 3 ~ 5 vjet në natyrë pa yellowing. 

  stickers Dome janë të njohura për etiketimin, paketimin dhe promovimin.

  Vinyl nuk është material i vetëm mund të përdoret si material bazë kube gjemb, por edhe emblemë plastike, emblema metalike mund të shtohet kube për të mbrojtur imazhin dhe të dal nga pjesa tjetër.

  Të gjitha produktet mund të personalizohet sipas kërkesës tuaj. 

  CILËSISË TEKNOLOGJIA MATERIAL APLIKACION
  * Strong rëndë në natyrë përdorimi vinyl, prova e ujit dhe prova UV * Silk shtypjen Screen * Vinyl White * Kube makinë apo gjemb
  * A mund të zgjasë 5`7 Years (optional) * Shtypjen UV * Vinyl transparent * Afishe parakolp kube
  * Ngjitës të fortë * Për t'u ngjyrosur Precise * Vinyl metalike * Afishe dritare kube
  * Nuk ka shenjë ngjitës pas largimit * Doming * Petë Metal * Afishe reflektues kube
  * 3M ngjitës i disponueshëm (opsionale) * Pullë Hot * Vinyl reflektues * Afishe laptop kube
  * Vdesin prerë Accurate * Numri i përshtatur serial * Vinyl Hologram * Afishe promovimin kube
  * Paketa Profesionale * shtypura në letër mbrapa ( optional) * Vinyl Glitter * Afishe laptop kube
  * Ink shtypura në mënyrë të barabartë * Kapen vinyl statike * Afishe frigorifer kube
  * Clean & Pluhuri sipërfaqe të lirë * Afishe Paper * Afishe folës logo kube
  * Nuk ka flluskë, pa pluhur * Bojë krom (optional) * Afishe makinë logo kube
  * Bojë glitter (optional) * Afishe Pajisje sportive kube
  * Metalike, alumini, aliazh zink * Mallra në natyrë afishe kube
  * plastike * Afishe dekoratë kube
  * Afishe shenja paralajmëruese kube

  PROCESI I PRODHIMIT

  kube

  Si për të porositur produkte të përshtatur

  Produktet përshtatur urdhërojë proces:

  1.customer dërgoni vepra arti, madhësia, Qty të shitjes konsulent tonë
  2.consultant çmimeve quote  
  3.customer çmim të konfirmojë dhe të bëjë 30 ~ 50% e depozitave
  4.consultant dërgoni dëshmi dixhitale
  5.Customer Konfirmo dhe të fillojë prodhimin ose të bëjë mostër
  6.Consultant të dërguar produktet e përfunduara foto të klientit
  7.Customer bërë pjesën tjetër të pagesës
  8.Deliver.

  RRETH NESH

  ) W1P0A79FD72L24CB] IF`TW  51FNAEUTS87CNJ $ HE @ XGVIS  IMG_4421

  123  456  789

  123456789


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !