3D etiketë chrome & Nikel Label

3D etiketë chrome & Nikel Label

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $ 0,01-2 / Copë
 • Min.urdhër Sasia: 500-1000 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000000 Copë / copë në muaj
 • Port: Ningbo, Shanghai
 • Termat pagesës: L / C, T / T, West Union, Paypal, ALI TRADE sigurimin e
 • : Produktet e përshtatur
 • Detail Product

  Produkt Tags

  3D Chrome Label / Nikel Label

  Etiketë Chrome / Nikel vjen në të gjitha formave dhe dizajne. Ata kanë një krom 3D shkëlqim dhe embossed jashtë 3D sy, apo ndonjë ngjyrë tjetër që ju dëshironi.

  Ajo duket shumë si kromit metalike emblemën, por çmimi është shumë më ekonomike.

  Gjithashtu materiali është fleksibël kështu që mund të përshtatet sipërfaqe lakuar. Përveç kësaj, ju mund të rregulloje atë me ndonjë ngjyrë dhe formë që ju pëlqen.

  Të gjitha prodhimet janë përshtatur

  CILËSISË TEKNOLOGJIA MATERIAL APLIKACION
  * Strong natyrë petë rëndë përdorimi krom, prova e ujit dhe prova UV * Petë Glossy Gold Chrome * Petë Glossy Gold Chrome * Etiketë krom makinë
  * A mund të zgjasë 3`75 Vite * Petë saten Gold Chrome * Petë saten Gold Chrome * Përshtatur 3D etiketë krom
  * Ngjitës të fortë * Petë krom shkëlqim argjendi * Petë krom shkëlqim argjendi * Laptop kromit etiketë
  * 3M ngjitës i disponueshëm (opsionale) * Satin argjendi petë krom * Satin argjendi petë krom * Promovimin krom etiketë
  * Vdesin prerë Accurate & printing * Brush petë krom ari * Brush petë krom ari * Laptop kromit etiketë
  * Paketa Profesionale * Brush argjendi petë krom * Brush argjendi petë krom * Frigorifer krom etiketë
  * Look 3D premium * Apo ndonjë ngjyrë që ju dëshironi  * Folës krom etiketë
  * A mund të aplikohet në sipërfaqe të lakuar * Makinë logo krom etiketë
  * Pajisje sportive krom etiketë
  * Mallra në natyrë krom etiketë
  * Dekoratë krom etiketë
  * Shenja paralajmëruese krom etiketë
  * Etiketë natyrë krom
  PROCESI I PRODHIMIT

  TIM20170703150113

  Si për të porositur produkte të përshtatur

  Produktet përshtatur urdhërojë proces:

  1.customer dërgoni vepra arti, madhësia, Qty të shitjes konsulent tonë
  2.consultant çmimeve quote
  3.customer çmim të konfirmojë dhe të bëjë 30 ~ 50% e depozitave
  4.consultant dërgoni dëshmi dixhitale
  5.Customer Konfirmo dhe të fillojë prodhimin ose të bëjë mostër
  6.Consultant të dërguar produktet e përfunduara foto të klientit
  7.Customer bërë pjesën tjetër të pagesës
  8.Deliver.

  123456

  RRETH NESH

  ) W1P0A79FD72L24CB] IF`TW  51FNAEUTS87CNJ $ HE @ XGVIS  IMG_4421

  123  456  789

  123456789


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !