Електронска форма налепница

Електронска форма налепница

Краток опис:


 • ФОБ Цена: US $ 0,01 - 2 / парче
 • Мин.нарачката Количина: 500-1000 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Ningbo, Шангај
 • Начин на плаќање: L / C, T / T, WEST UNION, PayPal, Али ТРГОВСКИ ОСИГУРУВАЊЕ
 • : Кориснички производи
 • детали за производот

  Тагови производ

  Електронска формиран налепница (никел Налепница)

  Електронска формиран налепница може да биде во различни дизајни.

  Тоа може да го сложена дизајни во метал издлабени метални налепници. Таа има тенок, флексибилен, металик изглед. Може да се примени на криви површина.

  Сите производи се прилагодени

  КВАЛИТЕТ ТЕХНОЛОГИЈА МАТЕРИЈАЛ ПРИМЕНА
  * Силен тешки надворешна употреба винил, водоотпорен и УВ доказ * Електронска форма * Бакар и никел слој * Автомобил Electron формиран налепница (никел налепница)
  * Може да трае 5`7 Y * Мулти-боја: хром сјајна сребрена, сатен сребро, злато сјајна, сатен злато, бакар црвена, сина хром, хром црвени, сјајна црна боја * 100% никел * Прозорец Electron формиран налепница (никел налепница)
  * Силен Лепливи * Прецизирај боење * 3M лепак (3M7533 и 3M 468) * Лаптоп Electron формиран налепница (никел налепница)
  * Уред 3M лепак (опционално) * ЕМБОС & DE-ЕМБОС * Електронска промоција формиран налепница (никел налепница)
  * Точната умре сечење и печатење * Издлабени позадина * Лаптоп Electron формиран налепница (никел налепница)
  * Професионални пакет * Die намалување * Фрижидер Electron формиран налепница (никел налепница)
  * 3D врвен изглед * Печатење на хартија назад ( не е задолжително)  * Звучник Electron формиран налепница (никел налепница)
  * Чист и прашина слободна површина * Машина лого Електронска формиран налепница (никел налепница)
  * Не нула, нема прашина * Спортска опрема Електронска формиран налепница (никел налепница)
  * Отворено стоки Electron формиран налепница (никел налепница)
  * Декорација Electron формиран налепница (никел налепница)
  * Знаци на предупредување Electron формиран налепница (никел налепница)
  * Мобилен телефон Електронска формиран налепница (никел налепница)

  PRODUCTIONPROCESS

  132852963

  Како да порачате кориснички производи

  кориснички производи нареди процес:

  1.customer испрати уметнички дела, големина, количество на нашиот консултант
  2.consultant цитат цена  
  3.customer потврди цена и да се направи 30 ~ 50% депозит
  4.consultant испраќање на дигитални доказ
  5.Customer Потврди и да почне производство или направи примерок
  6.Consultant испрати готови производи слика на клиент
  7.Customer направи остатокот плаќање
  8.Deliver.

  ЗА НАС

  ) W1P0A79FD72L24CB] IF`TW  51FNAEUTS87CNJ $ Н.Е. @ XGVIS  IMG_4421

  123  456  789

  123456789


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !