3D хром ознака и никел на ознака

3D хром ознака и никел на ознака

Краток опис:


 • ФОБ Цена: US $ 0,01 - 2 / парче
 • Мин.нарачката Количина: 500-1000 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Ningbo, Шангај
 • Начин на плаќање: L / C, T / T, WEST UNION, PayPal, Али ТРГОВСКИ ОСИГУРУВАЊЕ
 • : Кориснички производи
 • детали за производот

  Тагови производ

  Етикета 3D хром / никел Етикета

  Етикета хром / никел доаѓа во сите облици и дизајни. Тие имаат 3D хром сјајна и врежана надвор 3D изглед, или било која друга боја сакате.

  Тоа изгледа многу како метални хромирани амблем, но цената е многу поекономично.

  Исто така, материјалот е флексибилна така што може да се вклопат криви површина. Покрај тоа, можете да го прилагодите со било која боја и облик ви се допаѓа.

  Сите производи се прилагодени

  КВАЛИТЕТ ТЕХНОЛОГИЈА МАТЕРИЈАЛ ПРИМЕНА
  * Силен тешки надворешна употреба хром фолија, водоотпорен и УВ доказ * Сјајна фолија злато Chrome * Сјајна фолија злато Chrome * Етикета автомобил хром
  * Може да трае 3`75 Години * Сатен злато Chrome фолија * Сатен злато Chrome фолија * Етикета прилагодено 3D хром
  * Силен Лепливи * Сјајна сребрена хром фолија * Сјајна сребрена хром фолија * Етикета лаптоп хром
  * Уред 3M лепак (опционално) * Сатен хром сребро фолија * Сатен хром сребро фолија * Етикета промоција хром
  * Точната умре сечење и печатење * Четка злато хром фолија * Четка злато хром фолија * Етикета лаптоп хром
  * Професионални пакет * Четка сребрена хром фолија * Четка сребрена хром фолија * Етикета фрижидер хром
  * 3D врвен изглед * Или било која боја сакаш  * Етикета звучник хром
  * Може да се примени на криви површина * Машина логото хром етикета
  * Спортска опрема етикета хром
  * Отворено стока етикета хром
  * Етикета декорација хром
  * Знаци на предупредување етикета хром
  * Отворен етикета хром
  PRODUCTIONPROCESS

  TIM20170703150113

  Како да порачате кориснички производи

  кориснички производи нареди процес:

  1.customer испрати уметнички дела, големина, количество на нашиот консултант
  2.consultant цитат цена
  3.customer потврди цена и да се направи 30 ~ 50% депозит
  4.consultant испраќање на дигитални доказ
  5.Customer Потврди и да почне производство или направи примерок
  6.Consultant испрати готови производи слика на клиент
  7.Customer направи остатокот плаќање
  8.Deliver.

  123456

  ЗА НАС

  ) W1P0A79FD72L24CB] IF`TW  51FNAEUTS87CNJ $ Н.Е. @ XGVIS  IMG_4421

  123  456  789

  123456789


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !